Trädgårdsgrupp

721582

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, samtida, smide och trä, ihopfällbara, bestående av 4 stolar Norrahammars bruk, modell "Åsa", samt bord, höjd ca 74, 100 x 68 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken, repor

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (27 bud)
5536242
4 200
5535974
5535683
3 800
5526780
3 600
5535666
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.