Silverbestick

721581

BESTICK (20) i silver, 1800- och 1900-tal, ragusked, smörkniv Rosenholm samt teskedar, serveringssked m m, övervägande svenska stämplar, längd mellan ca 10,5-27 cm, vikt ca 459 g

Silver

Silverbestick

Budhistorik (3 bud)

5509094
5508277
1 400
5508277

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.