Soffbord 1900-talets andra hälft

721569

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, böjträ, skiva i svart laminat, betsad, höjd ca 56, diameter 80 cm

Slitage, repor, senare betsad

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Budhistorik (5 bud)
5524571
500
5510556
450
5510556
5511913
5510556

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.