Torsten Jurell

721568

TORSTEN JURELL (född 1951): "Marulken", litografi på rispapper, signerad och numrerad 20/40, bladmått 69x41cm

Konst, Grafik, Nutida

Torsten Jurell

Budhistorik (1 bud)

5508363
2020-01-09 06:09:03

2020-01-14 kl 14:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.