Stolar med rotting

721566

STOLAR 8 st (6+2), varav två med karm, rygg med rotting, sammetsklädda sitsar, trol svensk tillverkning, höjd ca 93 cm, sitthöjd ca 48 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, rotting med skador

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stolar med rotting

Budhistorik (5 bud)
5582813
550
5582688
500
5582688
450
5565629
5565629

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.