Skrivbord

721564

SKRIVBORD omkring 1900-talets mitt, mahogny, beslag av mässing, benavslut i palisander, höjd ca 75 cm, 169x74 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, nyckel saknas, knoppar saknas på utdradsskivor

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skrivbord

Budhistorik (19 bud)
5580926
2 400
5580925
5580917
5580921
5580917
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.