Alf Sörensson oljemålning

721561

ALF SÖRENSSON (1900-tal): Marint motiv, signerad, olja på duk, ca 55x82 cm

Dukhåll, krackeleringar, duklagningar

Alf Sörensson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5518835
5521120
750
5518835
700
5518877
650
5518835
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.