Piedestal

721558

PIEDESTAL, tidigt 1900-tal, mittdel i fajans, sockel och platta i betsat trä, höjd ca 85 cm

Trådsmal spricka i fajansdelen, enstaka nagg, slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Piedestal

Budhistorik (6 bud)
5515540
950
5509784
900
5509784
5509783
5509360

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.