Bordslampa jugend

721548

BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, patinerad metall, höjd inkl skärm ca 47 cm

Slitage, skärm med skador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Bordslampa jugend

Budhistorik (6 bud)
5526707
550
5526701
500
5526696
450
5526693
5519257

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.