Spegel med konsolbord Karl johan

721547

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, Karl Johan, fanerad i mahogny, bordets höjd ca 56, 80x39, spegeln 175x76 cm

Fanerbortfall, senare glas och bakstycke, bordet med ett löst ben

Speglar

Rum 6

Budhistorik

2020-01-16 kl 12:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.