Stolar 1900-tal

721544

STOLAR, 6 st., 1900-tal, senbarockstil, svartmålade, fast stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
5527209
1 700
5527207
1 600
5527208
1 600
5527207
5527204
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.