Stolar barock

721543

STOLAR, 2 st, 1700-tal, barock, svartmålade, rotting, sitthöjd ca 44-46 cm

Slitage, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 20

Stolar barock

Budhistorik (12 bud)
5525490
1 900
5525486
1 800
5525480
1 700
5525484
1 700
5525480
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.