Dockmöbler

721540

DOCKMÖBLER, 1900-talets början, bestående av pigtittare i masurbjörk, snedklaff, bord, 4 karmstolar, stol i rotting, soffa, 3 bord, 2 stolar med svarvade detaljer, olika skalor, dessutom medföljer häst och vagn i trä, rottingstolarnas höjd ca 29, pigtittaren 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, vagnen med skadat hjul

Leksaker, Diverse, Stopalo

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Dockmöbler

Budhistorik (16 bud)
5520454
950
5520452
900
5520448
850
5520447
5520441
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.