Byggsats båtmodell

721539

BÅT BYGGSATS, Tyskland 1900-talets början, trämodell med detaljer i metall, ritning och skadad originlask medföljer, längd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, delar saknas, lösa delar medföljer

Leksaker, Stopalo, Diverse

Visas på begäran

Byggsats båtmodell

Budhistorik (9 bud)
5519995
5515509
5519993
5515509
850
5519992

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.