Skrin

721532

SKRIN, allmoge, 1700-tal, floral bemålning samt marmorering, smidda detaljer, höjd ca 20 samt 39x37 cm

Låset trasigt, lösa listbitar, nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Rum 3

Skrin

Budhistorik (2 bud)

5521076
500
5509170

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.