Sittpuff

721531

SITTPUFF, 1960-tal stoppad och klädd med syntetiskt tyg, djuphäftad, handtag i metall, ben i björk höjd ca 43, samt 60x48 cm

Lockets insida med lös klädsel, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Hylla 9

Sittpuff

Budhistorik (5 bud)
5514553
500
5514551
450
5514550
5512428
5507958

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.