Salvador Dali färgetsning

721530

SALVADOR DALI (Spanien 1904-1989): "The Spider Weaver", 1974, signerad Dali, LXIII/LXXV, färgetsning, ca 48x38,5,
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 748

Rum 9

Salvador Dali färgetsning

Budhistorik (9 bud)
5517865
4 200
5517612
5517861
5517612
3 200
5515759

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.