Rökbord

721529

RÖKBORD, Orienten, 1900-talets andra hälft, ihopfällbart underrede, skoda ben samt bricka i mässing, höjd 42, längd 91 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Rökbord

Budhistorik (13 bud)
5517854
5517851
1 900
5517844
1 800
5517839
1 700
5517818
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.