Madeleine Pyk färglitografi

721528

MADELEINE PYK (född 1934): ''Slussen'', signerad M Pyk 180/380, färglitografi, bildmått ca 68x46 cm

Fack 33

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (24 bud)
5520522
1 800
5520520
1 700
5520501
1 600
5520501
5520514

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.