Ragnar Persson oljemålning

721525

RAGNAR PERSSON (1905-1993): ''Dans i stugan'', monogramsignerad RP, olja på duk, ca 50x53 cm

Rum 4

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5520345
7 000
5518600
6 600
5513100
3 600
5512074
3 400
5512071

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.