Bengt Lindström litografi

721523

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerade Lindström, 50/50, färglitografi, bildmått ca 96x63 cm

Fack 39

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (20 bud)
5521476
1 300
5521474
5521457
5521426
5521456

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.