Vicke Lindstrand vaser

721513

VICKE LINDSTRAND (1904-1983) (2) Kosta, vaser, numrerade 1397 och 1482, höjd 24 respektive 32 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Vicke Lindstrand vaser

Budhistorik (2 bud)

5520515
5515850

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.