Soffbord

721511

SOFFBORD, 1960/70-tal, teak och björk samt läderremmar, benställningen är ihopfällbar, höjd ca 57 samt 72x72 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord

Budhistorik

2020-01-13 kl 15:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.