Matgrupp 1 bord och 14 stolar

721507

MATGRUPP/KONFERENSGRUPP, 15 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets slut, bestående av 14 stolar med löstagbara sitsar, bord med 3 iläggskivor á 75 cm, höjd på bord 74, diamater ca 130 cm

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 10

Matgrupp 1 bord och 14 stolar

Budhistorik (31 bud)
5532604
19 000
5532599
18 500
5532596
18 000
5532595
17 500
5532593
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 820 EUR, 2 138 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.