Björn Trägårdh bokhylla Firma Svenskt Tenn

721497

BJÖRN TRÄGÅRDH, bokhylla, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930-tal, betsad björk, tre hyllor, märkt med metallbricka änglamärket SVENSKT TENN STOCKHOLM, höjd ca 75, 140x38 cm,

Ytskador, sltage

Möbler, Hyllor, Svenskt Tenn

Rum 2

Budhistorik (10 bud)
5518684
4 200
5509638
5508544
1 700
5508543
1 600
5508542

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
12 000