Bord i rokokostil

721492

BORD, rokokostil, 1900-talets slut, höjd ca 73, diamater ca 90 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 7

Bord i rokokostil

Budhistorik (7 bud)
5517900
600
5517895
550
5517887
500
5517894
450
5517887

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.