Bordslampa

721490

BORDSLAMPA, i form av kvinna, 1900-talets första hälft, patinerad brons på sockel av serpentin, höjd ca 47 (upp till lampfästet)

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (8 bud)
5520949
5519413
5519412
5518040
500
5517418
450

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.