Ljusstakar

721488

LJUSSTAKAR (2) 1 par, Skultuna, 1800-tal, barockstil, stämplade Skultuna samt No 59, mässing, höjd ca 19 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Metall

Monter 11

Ljusstakar

Budhistorik (14 bud)
5521267
5520805
5521266
5520805
850
5518683

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.