Vappu Niittylä

721476

VAPPU NIITTYLÄ, "Hiilos", väggbonad, daterad a tergo 1960, mått ca 165x120 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Hylla 11

Vappu Niittylä

Budhistorik (4 bud)

5536954
5537990
5536954
5535201
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.