Golvfläkt General Electric

721468

GOLVFLÄKT, 1900-talets första hälft, General Electric, höj och sänkbar, höjd 112-145 cm

Slitage, skyddsbur ngt skev, ej funktionsprövad, fungerar enligt uppgift

Nautica/Technica, Diverse

Rum 8

Golvfläkt General Electric

Budhistorik (17 bud)
5517825
2 800
5513192
2 600
5513192
5509935
5512671
1 900

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.