Robert Högfeldt akvarell

721458

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Motiv med lusthus, signerad R Högfeldt, akvarell, ca 45x54 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (1 bud)

5506481
2020-01-08 00:26:36

2020-01-13 kl 20:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.