Victor Vasarely seriegrafi

721456

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Geometrisk komposition, signerad samt numrerad 11/90, ca 58x47 cm, serigrafi

Fack 9

Victor Vasarely seriegrafi

Budhistorik (27 bud)
5517804
6 800
5517805
6 600
5517804
6 400
5517796
6 200
5517793
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.