Vladimir Beck litografi

721455

VLADIMIR BECK (född 1943): Motiv med flicka som speglar sig i vatten signerad V Beck, numrerad 40/360, litografi på glas, ca 53x58 cm

Fack 10

Vladimir Beck litografi

Budhistorik (2 bud)

5516857
5513619

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.