Robert Högfeldt akvarell

721454

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Man med käpp, signerad R Högfeldt, akvarell ca 34x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (2 bud)

5517693
5506482

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.