Armband med ametister 18K

721448

ARMBAND, med ametister, 18K, rödguld, svenska kontrollstämplar, halvstel modell, krön med två sockertoppsslipade ametister, integrerat lås med säkerhetskedja, diam ca 65-70 mm, vikt ca 23.6 g

Fint skick. Obetydligt slitage.

Guld/Smycken, Selected

Drottninggatan 36, Malmö

Armband med ametister 18K

Budhistorik (9 bud)
5559258
6 600
5559252
6 400
5559245
6 200
5544399
6 000
5544396
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.