Lennart Jirlow färglitografi

721446

LENNART JIRLOW (född 1936): "Picknick", signerad L. Jirlow, 64/210, färglitografi, Mourlot Paris, ca 45x55 cm

Något gulnad

Rum 9

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (3 bud)

5514524
5514056
5513073
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.