Öronlappsfåtölj

721435

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel i skinn, djuphäftad rygg, lös sittplymå, betsade ben, sitthöjd ca 45, höjd 105 cm

Smärre ytskador, rygg med tryckskada

Möbler, Fåtöljer

Rum 17

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (17 bud)
5520530
3 200
5520483
5519718
2 800
5511898
2 600
5519717
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.