Ulrica HYdman Vallien oljemålning

721434

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Motiv med figurer på enhörningar, signerad samt daterad 73, olja på pannå, ca 44x39 cm

Enstaka smärre färgbortfall

Rum 5

Budhistorik (33 bud)
5517152
16 000
5517147
15 500
5517133
15 000
5517129
14 500
5517121
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.