Soffa nyrokoko

721433

SOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, ljus mönstrad klädsel, djuphäftad rygg, svängda ben, skuren dekor, sitthöjd 36, längd 128 cm

Benen m smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar

Möbler, Soffor

Rum 16

Soffa nyrokoko

Budhistorik (2 bud)

5519877
5508295

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.