Orientmatta Kashan

721431

ORIENTMATTA, kashan, semiantik, signerad, ca 320x244 cm

Smärre slitage / smuts

Mattor/Textilier

Rum 13

Orientmatta Kashan

Budhistorik (8 bud)
5543777
3 200
5543446
5543445
5543444
5543365
600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.