Stig Borglind

721428

STIG BORGLIND (1892-1965): "Pomona Suecia", signerad i blyerts, etsning, ca 31x22,5 cm

Fack 4

Stig Borglind

Budhistorik (9 bud)
5511531
700
5517486
650
5511531
600
5516511
550
5511531
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.