Figurin Nao

721417

FIGURIN, Sjungande änglar, porslin, Spanien, stämplad NAO, höjd ca 17 cm

Slitage, spricka på baksidan

Keramik/Porslin

Monter 14

Figurin Nao

Budhistorik (1 bud)

5514190
2020-01-12 01:39:37

2020-01-13 kl 11:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.