Axel Fridell tuschteckning

721415

AXEL FRIDELL (1894-1935) Motiv med dansande par, signerad samt daterad 1915, tuschteckning och lavering, ca 15x8 cm

Ett kantnagg på papperet

Konst, Äldre måleri

Axel Fridell tuschteckning

Budhistorik (9 bud)
5514262
5513636
1 300
5512140
5510099
650
5509711
600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.