Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

721414

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Äppleblom, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2008, ca 45x55 cm

Rum 9

Budhistorik (23 bud)
5518563
3 600
5518566
3 600
5518563
3 400
5518562
3 200
5518560

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.