Moccaservis silver

721412

MOCCASERVIS, 3 dlr., silver, 1900-talets början, rokokostil, svenska importstämplar, sockertång medföljer, höjd ca 8-18 cm, vikt ca 657 g

Silver

Moccaservis silver

Budhistorik (5 bud)
5523149
2 800
5512307
2 600
5510172
2 400
5510445
5510172

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.