Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

721410

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Bergianska trädgården, Näckrosdammen", olja på duk, signerad V Kliuchnikov, a tergo daterad 2007, ca 75x95 cm

Rum 5

Budhistorik (30 bud)
5517694
11 500
5517692
11 000
5517690
10 500
5517677
10 000
5517683
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.