Joan Miro efter skulptur

721408

JOAN MIRO (1893-1983): efter, "Arlequí Māscares", skulptur, papier mache och tyg, slutet av 1900-tal, stämplad, höjd med sockel ca 16 cm

Konst, Skulpturer

Joan Miro efter skulptur

Budhistorik (4 bud)

5517361
5517018
5515488
5510690

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.