Kniv, Jørn Lund möjligen

721407

KNIV, möjligen Jørn Lund, Danmark, skaft i horn och masur, inlägg av silver, blad i stål, slida i masur och läder, signerad samt daterad vid slida JL -94, längd 18,5 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Smärre slitage

Vapen/Medaljer, Tema

Kniv, Jørn Lund möjligen

Budhistorik (12 bud)
5513675
850
5518554
5513675
750
5518552
700
5513675
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.