Royal Copenhagen Flora Danica

721396

ROYAL COPENHAGEN, assiett, Flora Danica, Adoxa moschatellina L, porslin, Danmark, modellnummer 3572, polykromt bemålad dekor, konturerat samt förgyllt brätte, märkt Royal Copenhagen 20/3572, diameter ca 21,5 cm

Mindre nagg

Keramik/Porslin, Design, Diverse

Royal Copenhagen Flora Danica

Budhistorik (4 bud)

5516889
1 700
5508240
1 600
5516887
1 600
5508240

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.