Elna Jolom skål

721393

ELNA JOLOM, skål, glas, 2000-tal, dekor i underfång, signerad "Elna Jolom 2000 Gotland", höjd ca 16 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 29

Elna Jolom skål

Budhistorik (13 bud)
5518804
5518458
5518801
5518458
900
5518192
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.